Opinie klientów

Właściciel firmy zajmującej się instalatorstwem elektrycznym

W czasie pandemii koronawirusa mieliśmy trudności finansowe i pilnie potrzebowaliśmy dodatkowych środków. INDOS zapewnił nam indywidualną i kompetentną obsługę, a wszelkie formalności związane z udzieleniem pożyczki zostały załatwione bardzo szybko. Spółka elastycznie dopasowała się do naszych potrzeb, a potrzebne środki finansowe otrzymaliśmy na czas.

Właściciel firmy budowlanej

Formalności związane z udzieleniem nam finansowania zostały załatwione szybko, a majątkowe zabezpieczenie transakcji nie było wymagane. INDOS zapewnił nam kompetentną obsługę, a uzgodnione w umowie warunki współpracy zostały rzetelnie zrealizowane.

Właściciel firmy z branży elektrycznej

Uprzejmie informujemy, że skorzystaliśmy z pożyczki w INDOS SA. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, ponieważ spółka zapewniła nam indywidualną i kompetentną obsługę, a wszelkie formalności były ograniczone do minimum i zostały załatwione bardzo sprawnie. Spółka elastycznie dopasowała się do naszych potrzeb, a potrzebne środki finansowe otrzymaliśmy na czas.  

Właściciel firmy z branży budowlanej

INDOS SA obsługuje nas kompleksowo – korzystamy z faktoringu, windykacji oraz finansowania. Dzięki dobrej znajomości specyfiki naszej działalności oraz szerokiemu zakresowi świadczonych usług, INDOS SA proponuje nam najlepiej pasujące do naszej sytuacji, spersonalizowane rozwiązania. Współpraca z INDOS SA jest dla nas wygodna, jesteśmy obsługiwani przez jedną osobę, formalności są finalizowane szybko, a większość kwestii załatwianych […]

Prezes Spółdzielni Spożywców

W czasie realizacji transakcji INDOS odciążał nas w zakresie dopełnienia formalności i pomagał w przygotowaniu wymaganych dokumentów. Umowa została realizowana rzetelnie, a potrzebne środki finansowe przelano nam terminowo.

Właściciel firmy z branży mięsnej

Ze względu na ograniczoną możliwość pozyskania wystarczającego finansowania w formie kredytu bankowego rozpoczęliśmy poszukiwania innej formy finansowania. Doskonałym rozwiązaniem okazał się faktoring niepełny zaproponowany przez INDOS SA. Na dodatek oprócz finansowania mamy zapewnione zarządzanie należnościami.

Dyrektor firmy remontującej urządzenia energetyczne

Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta i dogłębnemu zapoznaniu się ze specyfiką naszego biznesu INDOS SA proponuje nam najlepiej pasujące do naszej sytuacji, spersonalizowane produkty finansowe. INDOS SA cenimy również za elastyczność w zakresie ustanawiania zabezpieczeń transakcji.

Właściciel firmy produkującej elementy drewniane

We współpracy z INDOS SA cenimy indywidualne podejście do Klienta. INDOS SA proponuje nam najlepiej pasujące do naszej sytuacji, innowacyjne rozwiązania. W naszym przypadku do każdej sprawy, z którą zwróciliśmy się do INDOS SA, przygotowywana była „szyta na miarę” usługa, która najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Chociaż tworzone dla nas rozwiązania były nieszablonowe, a kwoty finansowania […]